Yayın İlkeleri ve İçerik Politikamız

Temel Değerlerimiz, Amacımız Ve Vizyonumuz

Bilgikilavuzu Sitesinin tüm ekibiyle değişen ve gelişen yapısıyla çalışma yapısını ilke edinmiş ve yanı sıra, temel düşünme yapımızda diyebiliriz.

Amaç: Evrensel Kalite ve standartlarında içeriklerin en net ve en şeffaf haliyle hizmete sunmaktır.

Vizyon: Temel ilkemizden en önemlisi Dürüst ve Güvenilir bir marka olmak ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle sosyal sorumluluk projelerimizi hayata geçirmek.

Değerlerimiz: İnovatif düşünceye sahip olmaya çalışıyoruz ve hedefler belirliyor, bu hedefleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Prensiplerimiz

Bilgikilavuzu Sitesi, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi‘ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Bilgikilavuzu Sitesi, yayın prensipleri dâhilinde olan yayın amacı, vizyonu ve temel değerlerinde; herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. Bilgikilavuzu Sitesi, yayınladığı haber ve yazı içeriklerinde bu bildiriyi göz önüne almaktadır.

Milli Değerlerimiz

Türkiye Cumhuriyetine ters düşen; Milli haysiyetimize, değerlerimize küçümseyen eleştiren veya karalayan hiçbir yazıya yer verilemez.

Objektiflik ve Şeffaflık İlkemiz

Herhangi bir çıkar grubuna, örgüte, ideolojiye, politik veya dini inancın parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazıları kendilerine ait özgür, fikir ve düşünceleridir.

Güvenirlilik

Bilgikilavuzu’na sunduğun tüm bilgileriniz kontrol edilir ve doğruluğuna önem verilir. Yayınlanan herhangi bir yanlış bilgi Yazı işleri ekibimiz tekrardan düzenleyip güncelleme yapılacaktır.

Gizlilik

Sitemize gönderdiğiniz herhangi bir e-posta’daki bilgiler hiçbir şekilde ikinci 3 şâhısa verilemez, kurumlara dağıtılamaz veya yayınlanmaz. Yasal sorun oluşmadığı takdirde gizli tutulur.

Telif ve Kopyalama Hakkı

Bilgikilavuzu Sitesi’nin tüm yayın hakları Bilgikilavuzu’na aittir. Kopyalama ve Telif kurallımıza uyulması yasal zorunluluktur.

Sorumluluğun Reddi

Bilgikilavuzu Sitesi’nde köşe yazılarında fikrini veya düşüncesini beyan eden yazılardan ve yazının altında yapılan yorumlardan ile sitedeki her türlü yorum ve paylaşımlardan Yazı İşleri Müdürü veya Yayıncılar sorumlu değildir. Köşe yazılarındaki fikirler ve düşünceler, yazarların kendi kişisel düşünceleri olduğu için yasal sorumluluk ilgili yazarlara aittir. Aynı şekilde paylaşılan her türlü yorumda yasal sorumluluk, yorumu yazan kişiye aittir. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını ihlal edebilecek nitelikte olan yazı ve paylaşımlara izin verilmez ve Yazı İşleri ekibimizden veya Editörlerimizin gözünden kaçan içerikler olduğunda derhal yayından kaldırılır.

Tüm önerileriniz, sorularınız ve şikâyetleriniz için info@bilgikilavuzu.com veya İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.