Ana Sayfa Kendini Geliştir Uçsun Kariyer Kendinizi Boşa Harcamayın!

Kendinizi Boşa Harcamayın!

892
duvar kağıdı

SİZ gözlerinizle duyabilirsiniz, kulaklarınızla görebilir, burnunuzla tadabilirsiniz.

Evet muhteşem tasarlanmış iyi insanlar! Siz, arkadaşınızın size gönderdiği mesajı okurken onun sesini de duyabiliyorsunuz. Duyduğunuz kedinin sesi beyninizde bir kedi görseline dönüşebiliyor. Yemeği kokladığınızda tadını keşfedebiliyorsunuz. Bedeniniz burdayken ruhunuz ve aklınız sizden ayrı yerlerde olabiliyor. Kapalı bir yuvarlak kutuda olan BEYNİNİZe dünyaları sığdırabiliyorsunuz. Birinin gözlerine bakıp onun nasıl bir halde olduğunu anlayabiliyorsunuz. Harflerden kelime, kelimelerden cümle yapabilip hayatı yorumlayabiliyorsunuz.

Mükemmel bir şey ancak bu kadar çok detaylı olabilir, ancak bu kadar değişik yorum yapabilir..

Düşünün ki, dünyanın en iyi tasarlanmış son model telefonu SADECE konuşmak için kullanılmıyor. Mesaj göndermek, internete girmek, oyun oyanamak gibi eski ankesörlü telefonunuzdan daha çok özellik için ve bu nedenle daha fazla amaç için kullanılıyor. Aynı sizin gibi, amacınız sadece çocuğunuza bakmak, ailenizi kalkındırmak, işinize gitmek, yolda yürümek, yemek yemek değildir…

Bu kadar, daha sayamadığım özelliğiniz varken kendinizi BOŞA kullanmayın..

Bir önceki yazımız olan En Doğru Otobiyografi Nasıl Yazılır? başlıklı makalemizde En Doğru Otobiyografi Nasıl Yazılır?, en doğru otobiyografi nasıl yazılır? Nelere dikkat edilmelidir? ve Otobiyografi hakkında bilgiler verilmektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here