Çarşamba, Nisan 24, 2024

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Türkiye Merkez Bankası tarafından birçok bankacılık işlemlerimiz kayıt altına alınarak adımıza dosyalanmaktadır. Sene içerisinde veya uzun vade de kullanmış olduğumuz ürünlerdeki gecikmeklerden ötürü kredi notumuzda düşüşler oluyor kara liste içerisine dahil oluyoruz.

Kullanmış olduğumuz krediler veya kredi kartları bir nevi bizim bankacılık konusunda referanslarımız niteliğindedir. Bu sayede yeni alacağımız bir ürün hakkında bankalar kolaylıkla bizlerin ödeme alışkanlıklara erişiyor ve o üründen faydalanabilirliğimize karar veriyor. Tabiki bu sistem içerisinde eğer başarılı bir ortalama dahil değilseniz kara liste içerisinde dahil olmuyorsunuz. Fakat yaşadığı ödeme sıkıntılardan dolayı birçok kişi bu listenin içerisinde yer almaktadır. Peki, kara listedekilere kredi veren bankalar var mıdır diye soruyorsanız elbette bu tür bankalar bizlere hizmet etmektedir. Önemli olan bankanın benimsemiş olduğu şartları karşılamanızdır.

Fibabanka A.Ş.

fiba-banka

Türkiye bankacılık sektöründe yeni duymaya alıştığımız Fibabanka sizlere en kolay hizmetleri sunmaktadır. Geniş bir müşteri potansiyeli benimsemek isteyen banka sizlerin kara liste içerisinde olup olmadığınız ile ilgilenmemektedir. Sizlerden isteği şartlar ise sunacağınız kefilin gayrimenkul sahibi olmasıdır. Yani size kefil olacak birini bulduktan ve karar verdikten sonra bankanın kredi sisteminden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Aktif Bank A.Ş.

aktif-bank 

Ülkemizde bankacılık sektöründe rakiplerinin aksine yeni bir kurum olan Aktif Bank sizlere birçok kolaylık sunmaktadır. Hayatın olağan akışı içerisinde yaşadığınız ödeme sıkıntıları veya kredi notu düşüklüğü bu banka tarafından kriter olarak kabul edilmemektedir. Sadece bankanın sizden istediği sizlere kefil olabilecek bir birey. Onun dışında ise kefiliniz istenilen koşulu sağlıyorsa bankadan hemen gün içerisinde kredinizi kolaylıkla çekebilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası A.Ş

 turkiye-finans

Bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan ve bünyesinde birçok bireysel müşteri barındıran banka kolay kredi çekmek konusunda tercih edilen bankalardan biridir. Kredi notu düşük olanlara kredi imkanı sağlayan bankada önemli olan sizlerin kefil durumudur. Kefil olayını karşıladıktan sonra krediyi çekebilirsiniz. Bunun dışında ise eğer artık düzenli bir gelire sahipseniz gene bireysel olarak kefilsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

 kuveytturk

Bünyesinde müşteri potansiyeli az olan Kuveyt Türk geniş bir bireysel ağa sahip olabilmek için kredi konusunda insanlara kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi notu yükseltme konusunda birçok kişi tarafından tercih edilen bankada kredi çekmek konusunda şart gösterilen sadece kefildir. Bunun dışında herhangi bir şart ve koşul yoktur. Bunu sağladıktan sonra kısa bir süre içerisinde istediğiniz paraya sahip olabilirsiniz.

Albaraka Bankası A.Ş.

 albaraka

Yaşadığımız hemen her ilde bir şube açmayı hedef olarak belirleyen Albaraka sizlerle çalışmak için uygun kredi imkanlarını sunmaktadır. Bünyesinde geniş bir bireysel ve kurumsal müşteri ağına sahip olmak isteyen banka sunduğu ürünlerin ve kredilerin hiçbirinde notunuzu göz önünde bulundurmamaktadır. Eğer artık düzenli bir gelire sahipseniz bunu bankaya sunabilir ve kredi çekebilirsiniz yada sağlayacağınız kefil hizmeti ile de bunu kolaylıkla başarabilirsiniz.

6000+ Abone Arasına Katılın!

Bültenimize Abone Olun, Birbirinden Güzel Yazıları Kaçırmayın!

Abone Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.

Bir hata meydana geldi.

Fırat Acar
Fırat Acar
Kendini sürekli geliştiren, her yanlışta ders çıkaran, makale yazmayı, satranç oynamayı, boks yapmayı, kitap okumayı, film izlemeyi seven blogger.

Alakalı İçerikler

1 Yorum

  1. Kuveyt Türk bankasında hesabım var. Bankanın hizmetlerinden de oldukça memnunum. Kredi çekeceğim zaman tercihim yine bu banka olacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler