Salı, Mart 5, 2024

Hülya Avşar Kimdir?

Hülya Avşar’ın Hayatı – Hülya Avşar Kimdir? Türkiye çapında çok uzun yıllardan beri özellikle güzelliği ile tanınan Hülya Avşar sinema ve ses sanatçısıdır.

Hülya Avşar Doğum Tarihi

Hülya Avşar 10 Ekim 1963 yılında Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya gelmiştir. An itibariyle 58 yaşında olan güzel sanatçı güzelliği ile yıllara meydan okumaya devam etmektedir.

Hülya Avşar ve Ailesi

Hülya Avşar’ın annesinin adı Emel babasının adı ise Celal Avşar’dır. Hülya Avşar’ın anne ve babası vefat etmiştir.

Hülya Avşar ve Evlilik

Hülya Avşar bu zamana kadar iki evlilik yapmıştır. İlk evliliğini 1982 yılında Mehmet Tecirli ile yapan Hülya Avşar’ın bu evliliği bir yıl sürmüştür ve daha sonrasında 1983 yılında Mehmet Tecirli ile boşanmıştır.

İkinci evliliğini ünlü iş adamı Kaya Çilingiroğlu ile 1997 yılında yapan güzel oyuncunun bu evliliği ise 2005 yılında sona ermiştir. Hülya Avşar’ın bu evliliği oldukça ses getirmiştir ve boşanmış olmalarına rağmen hala medyada gündemdedir.

Kaya Çilingiroğlu ile boşanma sebebini aldatılma olarak açıklayan Hülya Avşar aslında bu ilişkide hem evlilik sürecinde hem de boşandıktan sonra hep bu ilişki ile gündem olmuştur. Medyanın sürekli bir tetikte olması ve Hülya Avşar’ın aldatıldım demesi üzerine yaşanan boşanma ile gündem yıllardır sıcaklığını korumaya devam etmiştir.

Hülya Avşar Kimdir?
Hülya Avşar Kimdir?

Hülya Avşar ve Kızı

Hülya Avşar’ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden bir kızı bulunmaktadır. Hülya Avşar’ın kızının adı ise Zehra Çilingiroğlu’dur. İlk doğduğu günden beri sürekli medyanın ilgi odağı olan Zehra şu an 24 yaşındadır.

Hülya Avşar’ın kızı olan Zehra Çilingiroğlu üniversite eğitimini yurt dışında almıştır ve Türkiye’de oldukça popüler olan Zehra medyada genellikle düzgün fiziği ve arada yaşamış olduğu aşk hayatı ile gündeme gelmektedir. Annesi Hülya Avşar’ın çoğu zaman tepkiler verdiği dönemler olmuş olsa da Zehra medyatik duruşunu hiç değiştirmemiştir.

Hülya Avşar ve Şarkıları

Hülya Avşar oyunculuğun dışında ünlü bir ses sanatçısıdır. Hülya Avşar şarkıları ;

 • Sensiz Kaldım
 • Bana Bir Koca Lazım
 • Sen Aşk Mısın?
 • Duydun Mu?

Hülya Avşar Türkiye ve Kıbrıs’ın en ünlü gazino ve otellerinde sahne alarak şarkılarını seslendirmektedir. Hülya Avşar sahne aldığı her mekanda oldukça ilgi odağı olan bir sanatçıdır güzelliği ve sesi ile herkesin dikkatini çekmeyi sürekli başaran Hülya Avşar sahnesini hiç bozmayıp hep en yüksek performansı göstermiştir.

Hülya Avşar’ın çok yüksek rakamlar karşılığında sahne aldığı ise medyada yer alan dedikodular arasındadır. Egolu bir insan olmadığını her fırsatta dile getiren güzel oyuncu bu abartı rakamların gerçekliğini kabul etmemektedir.

Hülya Avşar ve Filmleri

Hülya Avşar çok ünlü ve eski bir Türk sineması oyuncusudur. Çok filmde yer alan Hülya Avşar oldukça başarılı filmlere imza atmıştır. Bunlar;

 • Sekreter
 • Tutku
 • Hülya
 • Mavi Mavi
 • Berlin in Berlin
 • Muhteşem Yüzyıl Kösem
 • Masumiyet

Hülya Avşar’ın filmlerini ele aldığımızda şüphesiz ki en çok ses getiren filmi İbrahim Tatlıses ile oynadığı filmdir ve bunun yanında Berlin in Berlin filmide oldukça ses getirmiştir. Gayet başarılı yapıtlar ortaya koyan güzel oyuncunun filmleri hala oldukça fazla izlenmektedir.

Hülya Avşar ve Reklam

Hülya Avşar bu zamana kadar televizyon dünyasında hemen hemen her alanda karşımıza çıkmıştır ve son zamanlarda yatak ve mücevher firmalarının reklam kampanyalarında rol almaktadır. Bu reklam anlaşmalarından milyonlar kazanan Hülya Avşar reklamlarda göstermiş olduğu performans ile adından her dönemde söz ettirmeyi başarmış ve medyanın ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Yatak reklamında seri reklam çekimi yapan Hülya Avşar reklam ücretini yayınlanmadan peşin almıştır ve bu medyada oldukça fazla konuşulmuştur. Oynamış olduğu yatak reklamı ile firmanın cirolarını gözle görülür şekilde yükselten Hülya Avşar bu seri çekilen reklam filmlerinde oldukça başarılı olmuştur.

En son bir mücevher firmasının reklamlarında rol alan güzel oyuncu Hülya Avşar göbek bölgesine yaptırmış olduğu dövmesini reklamlarda göstererek medyada oldukça olay olmuştur özetle bakacak olursak her projede başarılı olan Hülya Avşar her daim medyada gündemi meşgul etmeye devam etmektedir.

Hülya Avşar Kimdir?
Hülya Avşar Kimdir?

Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses Aşkı

Yıllardan beri hemen hemen her dönem mutlaka konuşulan ve medyada sürekli gündeme gelen bu aşkın başlangıç noktası Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses’in birlikte oynadığı Mavi Mavi filmidir.

Mavi Mavi filminde rol gereği yaşanan öpüşme sahnesinin ardından gündem olan bu konu üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala ilk gün ki gibi tazeliğini korur.

Çoğu zaman televizyon dünyasında ve basında yan yana gelen Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses samimi görüntüler ortaya verir ancak bu aşklarını bir türlü itiraf etmezler ve izleyicilerin aklında hep bir soru işareti bırakmaya yıllardan beri devam ederler. İbrahim Tatlıses üzerinden yollar geçmesine rağmen Hülya Avşar’a olan hayranlığını ilk ve her fırsatta dile getirmektedir.

Hülya Avşar ve Tv Şov

Hülya Avşar televizyon dünyasının her kesiminde izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Tv şov olarak Acun Ilıcalı ile birlikte jüri üyeliğini yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye programı ile karşımıza çıkmıştır ve burada oldukça başarılı jüri üyeliği yapmıştır.

Acun Ilıcalı şov programında Hülya Avşar’ jüri koltuğuna oturtarak reytinglerini yükseltmiştir çünkü Hülya Avşar’ın Yetenek Sizsiniz Türkiye programında jüri koltuğuna oturarak izleyici tarafından tam not almayı başarmıştır.

Ardından bir diğer programı olan O Ses Türkiye yarışmasında Hülya Avşar’ı jüri koltuğuna oturtan Acun Ilıcalı bu programda da izleyiciden Hülya Avşar sayesinde tam not almıştır. Hülya Avşar bugüne kadar rol aldığı her programda oldukça başarılı işlere imza atmıştır ve Türkiye’nin gerçekten aranan yüzüdür.

6000+ Abone Arasına Katılın!

Bültenimize Abone Olun, Birbirinden Güzel Yazıları Kaçırmayın!

Abone Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.

Bir hata meydana geldi.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Bilgi Kılavuzu
Bilgi Kılavuzu
Bilgi Paylaşımı ve Faydalı Bilgiler Sitesi. Türkiye'nin Bilgi Kılavuzu.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler