Gülbahar Özdemir

Gülbahar Özdemir Biyografisi – Gülbahar Özdemir Kimdir?

Gülbahar Özdemir

İç Mimar Gülbahar Özdemir

Yaratıcılığın ve hayal gücünün dışa vurumu olan sanatın çeşitli alanlarına ilgi duymaktayım. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. Tasarımda akışkan formları temel alan dekontrivizmi  benimseyen bir tasarımcıyım. Fütüristik tasarımlarda  kıvrımlar ile hayallere dalarken mekanlarda yaratıcı objeler ile şıklık oluşturma arayışındayım. Mesleğin kullanmamızı gerektirdiği bilgisayar programlarına hakim olup iç mekan ile ilgili her alanda 3d görselleştirme çalışmaları yapmaktayım.
İç mimariye olan ilgimi müzikte de görmek mümkün. Kadının tınısı olan perküsyon müzik aletlerinin nadidesi erbaneyi  çalmaktayım. Ruhumu erbane  ile terbiye etmekten büyük haz almaktayım.
Sağlıklı beslenmeye olan ilgim ve yaşamımı daha bilinçli bir biçimde devam ettirme isteği beni diyetisyenlik okumaya sevk etti. Diyetisyenlik eğitimime devam edip bilinçli farkındalık kazanmak isteyen danışanlarımla buluşmayı  ümit ediyorum.
Siz okurlarımızla her hafta iç mekan dekorasyonu hakkında  iç mimari stilleri ele alıp alanların verimli, şık kullanımına yönelik estetik ve teknik çözümleri işleyeceğiz.

İç Mimar Gülbahar Özdemir’in yazmış olduğu tüm makalelere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.