Celalettin Özkan

Celalettin Özkan Biyografisi – Celalettin Özkan Kimdir?

celalettin özkan

Dr. Celalettin Özkan

1990 denizli doğumluyum. orta gelirli bir aile de denizlide büyüdüm. Ders çalışmaya pek gönlü olmayan , biraz kafası çalışan bir öğrenciydim. Çocukluk yıllarım büyük çoğunlukla sokakta geçti. Belki de sokağın tadına varan son dönem çocukları arasındayım. Annemin daha çok küçükken aldığı boyalarla sahip olduğum resim hevesi sonları bana bir kaç ödül kazandırmadı değil. Sonraki yıllarda kara kalem çizimleri ile devam eden bu durum ders yoğunluğu , iş yoğunluğu arasında uykuya daldı. 

Liseyi denizli erbakır fen lisesinde okudum. Orta halde bir lise öğrenci olarak geçti lise yıllarım. Yine de bir çok güzel insan tanıdım, bir çok dost biriktirdim. 

Üniversite yıllarım Anadolu’nun güller diyarı diye anılan şehri  Isparta da geçti. İyi kütü  Süleyman Demirel üniversitesi tıp fakültesini bitirerek doğu görevi için Gaziantep Şehitkamil devlet hastanesine atandım. 3 yıl kadar bu hastane de görev yaptıktan sonra NCR international Hospital ailesine dahil oldum. 

Değerli insanlarla tanışma fırsatı bulduğum bu yerde, beni bilgi kılavuzu ekibine katılmaya ikna ederek edindiğim bilgi birikimini paylaşmaya fırsat verdiği için sayın Fırat Acar’a teşekkür ederim.

Dr. Celalettin Özkan’ın yazmış olduğu tüm makalelere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.