Berrin Canlı

Berrin Canlı Biyografisi – Berrin Canlı Kimdir?

berrin canlı

Berrin Canlı

06 Ekim 1992 ORDU/GÖLKÖY doğumluyum. Amasya üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğini bitirdim. Üniversite yaşamının kendine göre muhteşem bir güzelliği olduğunu ve hayatımın her döneminde karşıma çıkacağını düşünenlerdenim. Belki de insana verilen bir ödül olduğunu düşünüyorum.

Gezme isteğim küçük yaşlardan beri var oldu. Hele ki bir de Karadeniz de yaşadıysanız. Muhteşem bir coğrafyada yaşamanın ve her anına, mutluluğuna tanık olanlardanım. Bu yüzden gezdiğim yerlere dokunmak ve onları “Anı Treninde “ geleceğe ve insanlığa bilgi olarak aktarmak istiyorum.

Ve bir gün herkese seyahat, gezi ve doğa mikrobunu bulaştırmayı, hayatlarının sonuna kadar bu mikropla mutlu yaşamalarını aşılayacağım. Doğanın insanlığa iyi geldiğini bilmeyen yoktur ama ona adım atamayan insan vardır. Bana düşen görev bu gezegende doğayla karşılıklı, iç içe yaşamayı onlara fotoğraflayıp sunmak.

En büyük heyecanım hep Doğa ve Fotoğrafçılık teması oldu. Hayallerim her seferinde bir adım daha yaklaştı bana. Sırtımda bana ait bir evim var. Ve ben nere istersem benimle oraya geliyor. İstediğimiz yerde kuş cıvıltılarıyla kahvaltı yapıp kendimi en güvenilir yerde hisseden bir ben oluyorum. İşte ben buna mutluluk, yaşam kaynağı diyorum.

İnanıyorum bir gün herkes doğaya yüzünü dönecek, hapsolduğu o beton kafeslerden.

Ya yarın yoksa?

Hadi sıra sende

Geç kalma !!!

Berrin Canlı’nın yazmış olduğu tüm makalelere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.