2018 YILI TASARIM TRENDLERİ

2018 yılı tasarım trendleri

Yılbaşı heyecanı hepimizi fazlasıyla sarmışken mekân dekorlarımız da bundan nasibini aldı. Aralık ayında yılbaşı tutkusuyla başlayan kırmızı beyaz tonlar 2018 ‘de de evlerimize konuk olacak.

Bildiğiniz gibi pantone kartelası 2018 yılının rengini “ultraviolet” olarak belirledi. Kısaca mor tonları diyebiliriz. 2018’de de mor, kırmızı, koyu yeşil, bordo gibi renkler lüks tanımlı mekânlarda karşımıza çıkacak. Bu yıl klasik mobilyalardan sıyrılıp biraz daha sade bir tarza yöneleceğiz.blank

tarzı mekân tasarımlarıyla ışıltılı fakat minimalist dokunuşlu mekânlar trend olacak. Tabii ki bu tarza yine eskilerden gelen klasik mobilyalar da eşlik edebilir. Ne de olsa klasizm bir tutku?

2017’de sıkça kullandığımız floral ve tropik desenler yerini geometrik ve asimetrik desenlere bırakacak. Patlak bir renkle geometrik desenler bir araya gelecek ve çarpıcı bir etki yaratacak.blank

Tabii ki böyle mekânları oluşturabilmek ve doğru kullanmak için profesyonel destek almayı asla pas geçmiyoruz. Aksi halde mekânda tam bir savaş hali yaratılabilir ve içinden çıkılması güç bir hale gelebilir.

Herkese şimdiden mutlu yıllar.

5000+ ABONE ARASINA KATILIN

Bültenimize Abone Olun, Birbirinden Güzel Yazıları Kaçırmayın!

Abone Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.

Bir hata meydana geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz