Ana Sayfa Kategoriler Moda Zayıf Görünmek için Hangi Kıyafetler Tercih Edilmelidir?

Zayıf Görünmek için Hangi Kıyafetler Tercih Edilmelidir?

5
1465
bayan ve zayıflama

Kadınların hayalleri arasında zayıf bir görüntüye kavuşmak vardır. Kilolarıyla başı dertte olan bayanlar çeşitli diyetler bile uygulasa kilo vermek epey zor bir süreçtir. Bu süreç oldukça zor ve sıkıntılı günler geçirmelerine neden olabilir. Buna rağmen bayanlar halen istedikleri kiloda ve görünümde olamayabilirler. Bu yüzden zayıf görünmek için tercih edilmesi gereken kıyafetler bulunur. Bu kıyafetleri tercih eden bayanların olduğundan daha fit gözüktüğü görülmüştür. Çünkü bu kıyafetlerin inceltici bir etkisi bulunmakta ve giyenin kilolarını saklamasına yardımcı olmaktadır.

zayiflama

Bu kıyafetler bayanlar için bir nevi kurtarıcı görevi görmekte olup, her türlü ortam ve zamanda tercih edilebilecek kıyafetler arasındadır. Zayıf görünmek için yapılacak şeyler arasında bulunan bu kıyafetler bayanların bir iki beden daha ince gözükmesini sağlayacaktır.

Siyah her zaman ince gösterir:

tül abiye

Bir dönem siyahın inceltici etkisinin olmadığı yönünde iddialar ortaya atılmış ve insanlar siyahın zayıf göstermediğini savunmuştu. Daha sonra ise bu iddianın gerçek olmadığı ve siyahın her kıyafet modelinde insanları zayıf gösterdiği ispatlanmıştır. İşte bu ispata dayanarak siyahı her türlü kombinde ve ortamda kullanmak mümkündür. Zayıf gösterici kıyafetler arasında yer alan siyah, hemen hemen bütün kombinlerde insanları olduğundan birkaç beden daha zayıf gösterir. Özellikle siyah ve bol kıyafetlerin tercih edilmesi daha yerinde olacaktır. Bu kıyafetlerin arasında düz detay bol siyah pantolonlar, bol tunikler gibi parçalar geliyor. Aslında doğru kombin edilmiş bütün kıyafetlerde siyah, hatları ve istenmeyen yağlı görüntüyü gizleyecektir. Bunun için siyah rengi dar ve fiziğe uygun olmayan modellerde seçmemek gerekir.

Farklı kıyafet parçalarını deneyin:

sismanlik

İnsanlar moda olan kıyafetleri giymeyi daha çok severler. Bu bir yeni moda akımı olabilir veya herkesin severek giydiği dar Jeanlar, straplez bluzlar, beyaz renk pantolonlar olabilir. Yalnız bu tarz kıyafetlerin fazla kilolarla iyi gözüktüğü söylenemez. Bu durumda insanların hem kendine yakışacak hem de modayı yakından takip edebileceği tercihler yapması daha sağlıklı olacaktır. Örneğin dar ve açık renk Jeanler yerine bol pantolonlar tercih edilmelidir. Böylelikle vücut hatları ortaya çıkmayacak ve saklanmak istenen yağlar gözükmeyecektir. Ayrıca üst kıyafet seçimlerinde kilolular için tuniklerin seçilmesi iyi bir tercih olacaktır. Tunikler renk renk seçimleriyle hem modanın merkezinde yer alırken, hem de bayanlara daha zayıf bir görüntü sunacaktır. Bu tuniklerin kullanılmasıyla göbek saklanmış olacaktır. Ayrıca üst kıyafet seçimlerinde koyu renkleri kullanmak daha iyi bir tercihtir. Sade kıyafet seçimlerine karşılık, istenirse aksesuar seçimiyle kombin hareketlendirilebilir. Hareketli aksesuar seçimiyle bayanlar düz ve koyu olan kombinleri rahatlıkla trend bir görüntüye kavuşturabilirler. Bunların yanında çizgili kıyafetler kullanmak yerinde olacaktır. Çizgili kıyafetlerin inceltici bir etkisi vardır. Bu tarz inceltici kıyafetler seçilerek daha zayıf bir görüntü elde edilir. Bayanlar bu kurallara dikkat ederse daha zayıf gözükebilirler.

 

 

6000+ Abone Arasına Katılın!

Bültenimize Abone Olun, Birbirinden Güzel Yazıları Kaçırmayın!

Abone Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.

Bir hata meydana geldi.

5 YORUMLAR

  1. Bayanlarda siyah giyiminde fazla kiloları biraz daha gidirilmesinde yardimci oluyor . erkeklerde bu durum nasıl giderilir.

  2. Merhabalar inceltici kıyafetler secerken mutlaka gri veya siyah tonlar agırlıklı olmali bence.

  3. Siyah giyinmek fazla kiloları saklama konusunda birebir. Bir de enine çizliği kıyafetler giymemek lazım, enine çizgiler giyince kilolu gösteriyor. Aynı şekilde boyuna çizgili giymekte uzun gösteriyor.

  4. İbrahimKırıcı

    Çizgili kıyafetlerden kesinlikle kaçınılmalıdır ?

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz