Ana Sayfa Kendini Geliştir İş Dünyası Faizsiz Kredi Veren 7 Banka

Faizsiz Kredi Veren 7 Banka

2
5086
faizsiz kredi veren bankalar listesi

Ülkemizde yaşanan faiz oranlarının düşüşü ile artık kredi konusun birçok banka yenilikle sunmaktadır. Bu sistem içerisinde faizsiz kredi veren bankalar ile ihtiyaçlarımızı, giderlerimizi en kolay şekilde sıfırlamaya yarayacaktır.

Faiz oranlarının düşüşünün ardından pek çok banka kendi bünyesinde yeniliklere imza atmıştır. Türkiye’de bu sistem ile birçok kişi şimdiden kredi kullanmaya başlamış ve kendi ihtiyaçlarını en kolay şekilde düzenlemeye başlamıştır. Bu sistem sizlere sunulan kredi tutarının vade farklı ne olursa olsun dosya masrafları dışında herhangi bir fark uygulanmamasını sağlamaktadır. Bu sayede istediğiniz meblağı zorlanmadan belirlenen koşulla içerisinde ödeyebiliyorsunuz. Peki, faizsiz kredi veren bankalar kimlerdir ve hangi şartlara göre bu sistemden yararlanabilirsiniz gibi tüm sorulara her birlikte cevap arayacağız.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

albaraka faizsiz kredi

Bireysel olarak yararlanabildiğiniz bankalardan biri olan Albaraka sizlere faizsiz para imkânı sunmaktadır. Banka politikası gereği sizlerden gelir belgesi temin ettikten sonra beklentilerinizi karşılayacak hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de birçok kişi bu bankadan faydalanmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

Katılım bankaları arasında önemli bir yere sahip olan bankada her ihtiyaca göre uygun kredi imkânı sunulmaktadır. Türkiye’de seyahat, eşya ve daha birçok konuda sizlere kredi imkânı sunan banka bunu faizsiz olarak uygulamaktadır. Sizlerde ihtiyaçlarınıza göre bankanın faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz. Uygun bulunmanız dâhilinde kredi için belirli evraklar talep edilebilir.

Bunu da okuyabilirsiniz: Hibe Kredisi Veren En Popüler Bankalar

Ziraat Katılım Bankası A.Ş

ziraat-bankasi

Ülkemizden bankacılık sektöründe akla gelen ilk isim olan Ziraat sunduğu fırsatlar ile de bireysel ve kurumsal müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Faizsiz imkânları ile kredi konusunda birçok memurun, emeklinin ve çalışanın özellikle tercih edildiği bankalardan biridir. Sizlerde dilediğiniz koşullardan uygun bulunmanız dâhilinde yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.

turkiye-finans-bankasi

Türkiye’de katılım bankası olarak önemle değerlendirilen Finans Katılı Bankası sadece kar oranı ile sizlere dilediğiniz kredi imkânını sunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz gibi yararlanabilir ve kredi konusunda başarılı bir hizmet alabilirsiniz. Uygulamış olduğu ödeme seçenekleri ile de birçok kişi tarafından önemle tercih edilmektedir.

Vakıf Katılım Bankası A.Ş

vakifbank

Kredi çekmek konusunda sizlerde uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız sadece kar oranı ile kredi hizmeti sunan Vakıf Bankası’ndan gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Sunmuş olduğu hizmet ile sizlerin hem ödemesinde kolaylıklar sağlamakta hem de kredi türleri ile sizleri mutlu etmektedir. Faizsiz ihtiyaç kredisi gibi daha birçok kredi imkânı sağlayan bankada vade seçenekleri sizlerin arzu ettiği şekilde düzenlenmektedir.

Halk Bankası A.Ş

halkbank

Banka sizlere bireysel kredi imkânları sağladığı gibi Türkiye’de kurumsal müşterilerine faizsiz imkân sunan bankaların başında gelmektedir. Sizlerde kurumsal bir işletme sahibi iseniz ve krediye ihtiyacınız varsa gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Denizbank A.Ş

Türkiye bankacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Denizbank sizlere kredi konusunda en iyi seçenekleri sunmaktadır. Otomatik ödeme talimatı vererek bütçenize ve banka politikalarına uygun miktarı hızlı bir süre içerisinde çekebilirsiniz.

6000+ Abone Arasına Katılın!

Bültenimize Abone Olun, Birbirinden Güzel Yazıları Kaçırmayın!

Abone Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.

Bir hata meydana geldi.

2 YORUMLAR

  1. Faizsiz kredi veren bankalar İslamiyeti Yaşayan bir ülkede en gerekli ihtiyaçlardandır. Nedeni ise İslam dininde faizin haram olmasıdır. Faizsiz kredi veren banka sayılarının artması temennisi ile…

  2. Bankalar, Modern Tefeciler oldukları için faizsiz kredi vermeleri cidden şaşırtıcı ve kuşku verici…

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz