Buz Lazer Tedavisi

0
144

Buz lazer tedavisi, kadınların sıklıkla tercih ettiği bir epilasyon yöntemidir. Günümüzde sıklıkla uygulanan buz lazer tedavisi, önceden kullanılan Buz Lazer, Alexandrite Lazer, Nd:YAG Lazer, Diode Lazer, IPL (Foto Epilasyon) cihazlarının en son teknolojisi olmakla birlikte Soprano serisi adı altında; Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihaz türleri bulunmaktadır. Soğutucu buz başlıkları sayesinde canınızın yanma oranını en aza indirgeyen bu cihazlar günümüz güzellik salonlarının en sık kullandığı lazer tedavi yöntemidir.

Buz lazer tedavisi, güzellik salonlarında uygulanacağı gibi özel hastane kuruluşlarında da bir uzman yardımı ile uygulanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri olan uygulama yaptırdığınız yerin güvenilirliği ve işlemin bir uzman tarafından gerçekleştiriliyor olmasıdır. Bir uzman tarafından oldukça dikkatli şekilde gerçekleştirilmesi gereken buz lazer tedavisi, vücudunuzda herhangi bir kalıcı iz kalmaması için son derece önemlidir. Uzman tarafından gerçekleştirilmeyen buz lazer işlemleri, geri dönüşü zor olan durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilmektedir.

Günümüzde buz lazer tedavisinden dolayı kişilerin vücudunda yanıklar oluşmasının sebebi, buz lazer işlemlerini güvenilir bir yerde yaptırmamasından ve işlemin uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmemiş olmasıdır.

Buz Lazer Nasıl Yapılır?

Buz lazer tedavisi, kadınların yanı sıra günümüzde birçok erkeğin de istenmeyen tüylerinden kurtulması için sıklıkla tercih ettiği bir epilasyon yöntemidir. İstenmeyen tüylerinizden, diğer epilasyon yöntemlerine göre daha kısa zamanda ve kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacak olan buz lazer tedavisinin, işlemin uygulandığı bölgeye göre tüyleri tamamen bitirme süresi değişmektedir.

Buz lazer tedavisi uygulayan güzellik merkezleri genelde, 6-8 ayda tüm tüylerinizi kalıcı olarak yok etmeyi vaat etmektedirler. Fakat; tüylerinizin tamamen bitme süresi, tüylerinizin yapısına, cilt tipinize, buz lazer tedavi seanslarınıza düzenli olarak gitmenize göre değişmektedir. Kişiden kişiye değişen bu süre, bazen 6 ay bazen ise 1 yılı bulabilmesi mümkün olan bir süredir.

Buz Lazer Tüyleri Tamamen Bitirir Mi?

Günümüzde diğer epilasyon yöntemlerine fark atmayı başaran buz lazer tedavisi, tüylerin tamamını kısa sürede bitirmeyi hedef alan bir tedavidir. Kullanılan cihazların da orijinal ve kaliteli olmasıyla birlikte uzmanlar tarafından seansların düzenli olarak uygulanması tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacaktır.

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmayı düşündüğünüz zaman aklınıza ilk gelecek epilasyon yöntemlerinden olan buz lazer tedavisi işlemi ile, seanslarınıza düzenli giderek ve uzmanlar tarafından belirtilen belirli kurallara uyarak tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız mümkün olacaktır.

Buz Lazer Fiyatları

Günümüz teknolojisinin ilerlemesiyle, diğer epilasyon yöntemlerinin önüne geçen buz lazer tedavisi, güzellik salonları ve özel hastanelerde uygulanmaktadır. Seans sayısına ve işlemi yaptırmak istediğiniz yere göre değişen buz lazer tedavisi fiyatları, aşağı yukarı yakın bir şekilde seyretmektedir.

Aynı zamanda, buz lazer tedavisi işleminizi yaptırmak istediğiniz bölgeye göre de değişiklik gösteren bu fiyatlar, bütçenizi ayarlamakta fazla zorluk çekmeyeceğiniz miktarlarda olabilmektedir.

6000+ Abone Arasına Katılın!

Bültenimize Abone Olun, Birbirinden Güzel Yazıları Kaçırmayın!

Abone Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.

Bir hata meydana geldi.

YORUM YOK

CEVAP VER
Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz